Limitovaná edice Bohemia Sekt: Tereza Maxova Collection

Výzva:
Výrobce nejznámějšího českého sektu hledal kreativního partnera, který by citlivě oživil značku limitovanou edicí a podtrhl tak slavnostní atmosféru oslavy nového roku.

Řešení:
Na konzultacích a hledání správné designové cesty se velkou měrou podílela také známá tvář značky Bohemia Sekt - Tereza Maxová, díky které vznikla ta správná elegantní koncepce s nádechem luxusu. Během dopracování grafického designu jsme interně připravili mnoho prototypů, abychom se ujistili, že design je z každého úhlu dokonalý a podporuje ten správný dojem vzácného okamžiku. Stejně jsme postupovali i při designu přepravního kartonu.

Abychom se přesvědčili, že reprodukce designu bude v pořádku, dozorovali jsme tisk prvních nátisků v tiskárně, což se ukázalo jako velice příhodné, neboť bylo třeba vyřešit několik technologických úprav tak, aby výsledná láhev byla perfektní.

 

Výsledek:
Nové láhve Bohemia Sektu podporují positioning značky jako nejlepšího nápoje pro významné okamžiky a zároveň oživují jinak tradiční vzhled. Klient byl spokojen a to je naší největší odměnou.

Služby:
Obalový design, Design kartonu, Tiskový dozor

 

Zaujala vás tato práce?

Máte zájem o podobné řešení? Domluvte si s námi nezávaznou schůzku
a proberme společně, jak vám můžeme pomoci.

+420 778 098 062
info@lionstory.cz